Akce Maunfield.cz

Maunfield >> Manfild

Manfild

Společnost Manfild (správně psáno Mountfield ) působí na českém trhu od roku 1991 a je největší specializovaný maloobchodní prodejce širokého sortimentu zahradní techniky, bazénů, zahradního nábytku a dalších potřeb pro zahradu. Název Mountfield pochází původem z angličtiny a proto většina čechů název komolí a píší maunfild, mauntfild nebo maunfield. Správně je ale Mountfield. (Zřejmě původně složenina slov Mountains a Field) Prostě Mountfield je do hor i do polí..

V rámci žebříčku CZECH TOP 100 se Manfild ( správně Mountfield) pravidelně umísťuje na 1. místě v kategorii „maloobchod-velkoobchod“. V obdobné anketě Českých 100 nejlepších je společnost Mounfield hodnocena jako nejlepší český specializovaný prodejce.

Prodejní centra Mountfield nalezenteve po celé České republice. 17 prodejních center má Mounfield také na Slovensku.

V každém z prodejních center je pro Vás připravena rozsáhlá nabídka špičkové zahradní techniky od renomovaných domácích a zahraničních výrobců (z EU a USA). Vybrat si u nás můžete z velkého množství nejrůznějších typů nadzemních i zapuštěných bazénů a příslušenství k nim. Podrobnější informace v sekci Mounfield bazény a Mounfield.cz sekačky.

Dále vám Mounfield nabízí kvalitní dřevěný zahradní nábytek, motorové pily, sněhové frézy, krbová kamna, atd. S veškerým prodejním sortimentem se můžete seznámit v našich prodejních centrech nebo zde na našich webových stránkách. Nabídka zboží v Mounfield je velice široká.

Každý výrobek je podroben velmi důkladnému testování. Mounfield sleduje nejnovější trendy a sortiment pravidelně doplňuje o nejmodernější výrobky. Všechno zboží je odebíráme jen od renomovaných výrobců a jeho kvalitě se dá důvěřovat. Proto Mounfield poskytuje, jako jediní na trhu, záruku 7 let.

Nejčastěji hledané výrazy související s manfild jsou:

manfild akce katalog zahradní

manfild

manfild kolo štěstí

manfild.cz

www.manfild.cz

manfild akce prodejny

manfild akce katalog zahradní nábytek

manfild akce katalog

manfild nadzemní bazény

manfild akce katalog zahradní bazény

manfild olomouc

manfild rotační sekačky

manfild pardubice

manfild bazény

manfild mladá boleslav

drtiče větvi manfild

manfild český těšín

manfild hlučín

manfild kolín

manfild žďár nad sázavou

Tagy: www.manfild.cz, manfild.cz, manfildMaunfield akce bazény, Mounfield nabídka zboží, Slevy aktuální 2013, 2014